Dary natury
dla ciała, umysłu i ducha

Staramy się wspierać ludzi w poprawie ich zdrowia i samopoczucia poprzez najwyższej jakości czyste esencje ziołowe. Z pasją dzielimy się naszą wiedzą z naszymi klientami, partnerami i pracownikami. Wszystkie nasze działania staramy się realizować z szacunkiem dla natury i ludzkości – w sposób holistyczny, zrównoważony i uczciwy.

NASZA MILOSC DO NATURY

Nasza miłość do natury i ludzi

Nasza filozofia opiera się na zrozumieniu, że holistyczne spojrzenie na zdrowie i urodę równoważy ciało, umysł i duszę dla lepszego samopoczucia i harmonii.
Jesteśmy wdzięczni za możliwość wykorzystania naszej specjalistycznej wiedzy i ponad 30-letniego doświadczenia w zakresie roślin, aromaterapii i kosmetyków naturalnych jako źródła inspiracji dla innych, dzieląc się naszą miłością do natury i ludzkości.
Primavera – bogini wiosny – jest naszym znakiem jakości, reprezentującym czyste, naturalne produkty, uczciwe praktyki handlowe z naszymi organicznymi partnerami oraz szacunek dla ludzi i planety

POZNAJMY

ŚWIAT PRIMAVERY

Zielona Marka

Od 2013 roku PRIMAVERA już pięć razy otrzymała renomowaną nagrodę GREEN BRAND AWARD. Międzynarodowa organizacja Green Brand Organization potwierdziła, że PRIMAVERA jest w stanie ciągle poprawiać swoje wyniki w zakresie zrównoważonego rozwoju i ekologii w porównaniu do lat ubiegłych. Do tegorocznej poprawy przyczynił się w szczególności zadowalający ślad energetyczny jak również silne zaangażowanie firmy w podnoszenie świadomości ekologicznej. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i zaszczyceni tym wyróżnieniem.
green brand 2023 24

wiedza

Czy wiesz że?

Osoby, które nie są w stanie świadomie odbierać zapachów (anosmia), nadal odczuwają wpływ naturalnych substancji zapachowych na swoją psychikę.

KARUZELA 1
Scroll to Top

-20%

Black Week

Od 23 do 30 listopada

Składając zamówienie wpisz kod: “blackweek