Zarządzanie jakością

Przez ponad 30 lat PRIMAVERA była pionierem i pozostaje wierna najwyższym standardom jakości, utrzymując bezkompromisową kontrolę jakości. Ta wysoka jakość i 100% czystość są kluczowe dla siły działania i skuteczności naszych produktów. Mamy możliwość śledzenia procesu produkcji każdego produktu dla naszych klientów, od ziarna do butelki. Oprócz inwestowania dużej ilości energii w nasze wewnętrzne laboratorium chemiczne, kultywujemy bliskie przyjaźnie i uczciwą współpracę z naszymi partnerami na farmach na całym świecie. W ten sposób stworzyliśmy “zielony” łańcuch dostaw, który jest zarówno przejrzysty, jak i zrównoważony.

hoechstmoegliche qualitaet und reinheit jpg

NAJWYŻSZA MOŻLIWA JAKOŚĆ I CZYSTOŚĆ

Przestrzegamy najsurowszych standardów i najwyższej jakości. Obejmuje to wszystko, począwszy od tworzenia doskonałych produktów z czystych, organicznych surowców, poprzez oddaną odpowiedzialność za ludzkość i naturę, aż po uczciwe relacje, jakie budujemy z naszymi producentami, dystrybutorami, klientami, pracownikami i wszystkimi ludźmi, którzy podzielają naszą wizję.
nasze metody
ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ​

Analiza sensoryczna

Analiza sensoryczna, tzw. “organoleptyczna”, jest przeprowadzana przez wysoko wykwalifikowany personel, który ocenia każdy olejek eteryczny, olej bazowy i wodę kwiatową.

Każda substancja jest sprawdzana pod kątem jej charakterystycznego spektrum zapachowego, wyglądu i ogólnych wyników zgodnie z wysokimi standardami PRIMAVERA.

sensorische analyse jpg
physikalisch chemische analyse jpg

Analiza fizykochemiczna

Każda nowa dostawa surowca (wsad) jest dopuszczana do dalszego przetwarzania dopiero po przeprowadzeniu ścisłej analizy fizykochemicznej w naszym własnym laboratorium chemicznym. Naszym klientom oferujemy na życzenie certyfikaty analizy. Nasi kompetentni chemicy zwracają szczególną uwagę na przestrzeganie surowych przepisów.

Gwarancja jakości

• Kontrola utleniania

Wszystkie olejki eteryczne i olejki bazowe są profesjonalnie rozlewane do butelek, w których produkt jest pokrywany warstwą gazu szlachetnego (argonu) w celu ochrony przed utlenianiem. Procedura ta pozwala nam zapewnić optymalną stabilność i długowieczność naszych produktów.

• Bezpieczna nakrętka

Każda buteleczka z olejkiem eterycznym jest zamykana naszą oryginalną, zabezpieczoną przed dziećmi zakrętką, która wydaje odgłos pękania przy pierwszym otwarciu. Bruzdowana, antypoślizgowa nakrętka ułatwia otwieranie butelki.

• Małe ilości

Olejki eteryczne oferujemy głównie w buteleczkach o pojemności 5 ml, ponieważ małe ilości łatwiej jest zużyć przed upływem terminu ważności produktu. W ten sposób minimalizowane jest ryzyko psucia się produktu i potencjalnego wywoływania alergii.

• Ochrona UV

Jeśli to możliwe, używamy do naszych produktów butelek z brązowego i zielonego szkła, częściowo pokrytych ekologicznym lakierem ochronnym na bazie wody. W ten sposób możemy zagwarantować stuprocentową ochronę przed promieniowaniem UV w zakresie UVC, UVB i UVA (200 do 325 Nm).
qualitaets garantie jpg
laura jpg

“Nasze standardy jakości są niezwykle wysokie, a naszą pracę traktujemy bardzo poważnie, zwracając baczną uwagę na precyzję i dokładność.”

LAURA BERTERMANN

Quality Management

Scroll to Top

-20%

Black Week

Od 23 do 30 listopada

Składając zamówienie wpisz kod: “blackweek