Zapachy pasujące
do twojego nastroju

W dzisiejszych czasach, kiedy na świecie wiele się dzieje, utrzymanie stanu wewnętrznego spokoju i równowagi może być wielkim wyzwaniem. W czasach niepewności i niepokoju, zapachy natury mogą zaoferować nam wzmacniające wsparcie. W naszym asortymencie produktów PRIMAVERA Wellbeing stworzyliśmy kolorową różnorodność indywidualnych mieszanek zapachowych, które pasują do różnych momentów życia. Nasze kompozycje są pachnącym wyznaniem miłości do nas samych i do życia, we wszystkich jego aspektach. Wykonane z naturalnych składników roślinnych, te aromatyczne mieszanki oferują przyjemne chwile zadumy, pozytywnie wpływając na nasze samopoczucie.
die kraft der natur tanken jpg

Powrót do natury

Zapachy towarzyszą nam przez całe życie. Jako cenne dary natury, bardzo pomagają nam w każdej sytuacji. Zgodnie z naszą aktualną potrzebą, możemy użyć odpowiedniej mieszanki zapachowej, aby natychmiast stworzyć wspierającą i regenerującą atmosferę dobrego samopoczucia.

Poprzez nos zapachy mają bezpośredni wpływ na układ limbiczny naszego mózgu, który reguluje nasze hormony i nasze uczucia. W ten sposób zapachy mogą błyskawicznie ukoić nasz układ nerwowy, łagodzić lęki i wspierać wewnętrzną równowagę. Głębokie doznania zmysłowe jednocześnie kierują naszą uwagę na nasz oddech, który automatycznie się pogłębia i wycisza.

Aby w pełni wykorzystać potencjał natury, w naszych różnorodnych kompozycjach zapachowych używamy wyłącznie 100% czystych, naturalnych olejków eterycznych. Ponieważ każdego dnia stajemy w obliczu złożonego świata, te starannie przygotowane mieszanki pomagają nam przywrócić równowagę ciała, umysłu i ducha. Wdychanie naturalnych zapachów pozwala nam przeżyć cenne chwile spokoju i poczuć magiczną moc natury.

DO KAŻDEJ POTRZEBY DOBieramy ODPOWIEDNI
sposób APLIKACJi
raumspray jpg

spraye

Niezależnie od tego, czy chcesz się zrelaksować, czy skoncentrować, nasze spraye do pokoju wykonane w 100% z naturalnych olejków eterycznych natychmiast wyczarują Twoją osobistą atmosferę dobrego samopoczucia w domu, hotelu lub w pracy. Wystarczy rozpylić zapach bezpośrednio w powietrze i cieszyć się dobroczynnym działaniem zapachu.
duftmischung jpg

MIESZANKI OLEJKÓW

Starannie opracowane mieszanki zapachowe wykonane w 100% z naturalnych olejków eterycznych zapewniają dobre samopoczucie zawsze, gdy tego potrzebujesz. Mieszanki stosuje się w połączeniu z ozdobnym dyfuzorem. Po prostu dodaj kilka kropel do ceramicznego kamienia zapachowego, dyfuzora do świecy lub elektrycznego dyfuzora zapachowego, aby stworzyć swoją osobistą atmosferę wellness – idealnie pasującą do Twojego aktualnego nastroju.
duft roll on jpg

ROLL-ONY

Nawet w podróży nie musisz rezygnować z kojącej mocy olejków eterycznych. Nasz praktyczny aromatyczny roll-on możesz nakładać bezpośrednio na skórę, zapewniając sobie natychmiastową przerwę zapachową od pracowitego dnia. Po prostu nałóż na kark, czoło, skronie lub wewnętrzną stronę nadgarstków.
ZAPACHY DLA DOBREGO SAMOPOCZUCIA
w skrócie

Recharge

Naładowanie

Poranne leśne powietrze – czyste i świeże. Czujesz się mocno zakorzeniony w ziemi, oddychasz głęboko i ładujesz się czystą siłą natury. Każdy oddech ożywia Twoje zmysły. Rozchodzi się kojąca jasność. Cedr, kardamon i bergamotka tworzą niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu, dając Ci siłę do stawiania czoła dużym i małym życiowym wyzwaniom.

Ogrzewacz Serca

Działa jak zapachowy, pocieszający uścisk czułości i ciepła. Wspaniała okazja, aby dać poczucie komfortu sobie i wszystkim ulubionym osobom. Ten kwiatowy zapach róży, wanilii i drzewa sandałowego obejmuje nas delikatnie i z miłością. Wypełnia pokój życzliwością i czyni z niego przytulne, ochronne gniazdko.

Równowaga

W naszym zabieganym świecie coraz ważniejsze staje się praktykowanie uważności, wsłuchiwanie się w swoje potrzeby i odnajdywanie wewnętrznej równowagi. Zmysłowy, kwiatowy zapach róży i pomarańczy ma działanie harmonizujące, wspierając atmosferę kochającego związku. Ta mieszanka to wspaniały sposób na obdarowanie miłością siebie i bliskich.

Joga

Czysty zapach, który zainspiruje Cię do codziennej praktyki jogi. Mirt, grejpfrut i drzewo sandałowe pozwalają oddychać bardziej świadomie w asanach i pomagają odnaleźć drogę do wewnętrznego centrum. Wszystkie trzy produkty Yoga Flow mają działanie równoważące i oczyszczające. Dodatkowo, spray do pomieszczeń może być używany do oczyszczania maty do jogi.

Odpuszczenie

Kojąca roślinna inteligencja lawendy i irysa daje spokój, aby można było poradzić sobie z trudnymi sytuacjami. Słodki zapach pomaga uwolnić się od kontroli i złagodzić zakorzenione schematy myślowe. Pozwalając odejść, dajesz życiu moc otwierania nowych, nieoczekiwanych drzwi dla Ciebie. Pozwala Ci doświadczyć magii nowych początków.

Relaks

Bądź obecny w sobie. Zrelaksuj się w tu i teraz. Twój puls zwalnia. Twoje myśli się uspokajają. Doświadcz głębokiego relaksu umysłu, ciała i duszy. Pozwól, aby kojący i pieszczotliwy zapach lawendy, benzoesu syjamskiego i olejków eterycznych z liści Ho otulił Twoje zmysły, pozwalając na spokój umysłu i odprężenie w codziennym życiu.

Czyste Powietrze

Ostry zapach mięty pieprzowej, cytryny i mirtu naprawdę wyczarowuje uczucie świeżego powietrza. Oczyszczający zapach zmniejsza ilość zarazków w powietrzu i neutralizuje niepożądane zapachy. Jego świeży zapach tworzy wspaniałe uczucie bycia na zewnątrz nawet w pomieszczeniach, przynosząc czystość natury do Twojego domu w jednej chwili.

Anty-stres

Twój niezawodny pomocnik zapachowy w sytuacjach stresu, wewnętrznego niepokoju i przytłoczenia. Kiedy życie czasami staje się zbyt ciężkie, uspokajający zapach Stress Free Aroma Roll-On przywraca wewnętrzny spokój i lekkość oraz nastraja pozytywnie. Roll-On zmieści się w każdej kieszeni i zapewni Ci natychmiastowe odprężenie – w domu lub w podróży.

Space Clearing

Oczyszczanie Przestrzeni

Oczyszcza, neutralizuje i uwalnia. Korzenny zapach jodły, rododendronu i jałowca tworzy podstawę pozytywnej atmosfery. Ostry zapach działa oczyszczająco na to, co wprowadza dysharmonię do Twojej przestrzeni. W 100% czysta naturalna siła roślinna oczyszcza i uwalnia Twój dom od wszelkich negatywnych emocji.

Znajdź nas na świecie

Koncentracja

Kiedy potrzebna jest jasność i skupienie, ten wyrazisty zapach zmieni Twój proces myślowy w radosny, twórczy przepływ. Owocowy zapach z cytryną, jodłą olbrzymią i szałwią zapewnia jasność umysłu, zwiększa zdolność koncentracji i pozwala poczuć się bezpiecznie. To idealny towarzysz do tworzenia atmosfery skupienia w miejscu pracy.

Happy Lemongrass

Trawa Cytrynowa

Egzotyczny, ekscytujący i orzeźwiający, jak pełna przygód podróż na Daleki Wschód. Spray do pomieszczeń Happy Lemongrass to energetyzujące źródło orzeźwienia. Jego unikalny cytrynowy zapach 100% czystej trawy cytrynowej z pewnością wprawi Cię w dobry nastrój i wniesie radość do Twojego domu. Popularny odświeżacz powietrza do toalet i łazienek.

Szwajcarski Las Sosnowy

Zapach drzewa sosnowego wniesie las wprost do Twojego domu. Zamknij oczy. Oddychaj głęboko. Poczuj się dobrze. Ciepły zapach sosny szwajcarskiej ma prawdziwie magiczną moc. Dodaje sił, rozjaśnia umysł i napawa optymizmem. Ma również pozytywny wpływ na Twój sen, uspokajając zmysły i pozwalając głębiej oddychać.

Szot Energetyczny

Brakuje Ci energii i motywacji? Silna mieszanka energetyczna z daglezji zielonej, jodły pospolitej i grejpfruta szybko i niezawodnie doda Ci energii. Drzewny zapach inspiruje umysł, wzmacnia pewność siebie i wpływa ożywczo na klimat pomieszczenia. Dodaje energii na cały dzień – bez względu na wszystko.

Radosna Podróż

Orzeźwiający zapach grejpfruta, daglezji i trawy cytrynowej ma różnorodne działanie. Wspomaga koncentrację podczas jazdy, utrzymuje umysł w stanie gotowości i łagodzi chorobę lokomocyjną. Energetyzujący zapach wypełnia Twój samochód energetyzującą świeżością, dodaje wigoru podczas jazdy i sprawia, że bezpiecznie i szczęśliwie dotrzesz do celu.

Radość Życia

Niektóre dni sprawiają, że trudno jest dostrzec różnorodne dary, które życie ma dla Ciebie. Grejpfrut, mięta pieprzowa i limonka pomogą doświadczyć wdzięczności i spokoju, dodając iskry do Twojego codziennego życia. Ten owocowy zapach podniesie Cię na duchu, zwiększy kreatywność i zainspiruje do życia w pełni. Poczuj czystą radość życia każdą cząstką swojego ciała.

Letnie Słońce

Rozgrzewające promienie słońca całują Twoją skórę. Łagodna letnia bryza pieści Twoje włosy. Zielona mandarynka, neroli i pomarańcza podnoszą na duchu, pozwalając poczuć beztroski luz ciepłych letnich dni – wyjątkowych dni, których nigdy nie chcesz zakończyć. Ten owocowy zapach wniesie atmosferę dobrego samopoczucia do Twojego domu o każdej porze roku.

Dobry Nastrój

Radość życia spotyka się z lekkością. Ten owocowy zapach podkreśla słoneczną stronę życia. Spotykaj każdy dzień z uśmiechem, otulony cudownie egzotycznym zapachem pomarańczy, limonki i cytryny. Zapach, który wypełni Twój pokój dobrym nastrojem i stworzy atmosferę zabawy, śmiechu i optymizmu. Pachnące zaproszenie do odczuwania wdzięczności za życie.

Szczęście

Szczęście ma wiele aspektów, niezależnie od tego, czy doświadczamy cennego “czasu dla siebie”, czy chwil spędzonych z najbliższymi. Ciepła mieszanka zapachowa mandarynki, grejpfruta i tonki tworzy idealną atmosferę do przeżywania naszego wyjątkowego uczucia szczęścia i dzielenia radosnych chwil z najbliższymi. Podnosi nas na duchu i daje radość.

mira kober jpg
„Czy to spraye do pomieszczeń, mieszanki zapachowe, czy roll-ony z aromatem – każdy produkt został stworzony pod konkretne wymagania i może być aplikowany bezpośrednio. Aby w pełni wykorzystać efektywną moc natury, wszystkie produkty są wykonane w 100% z czysto naturalnych olejków eterycznych.
Mira Kober
Product Manager

Ciesz się magią zapachów

Dodanie odpowiedniego zapachu do pomieszczenia może natychmiast poprawić nastrój i pomóc w promowaniu lepszego samopoczucia. Sposobów na aplikowanie zapachów w domu i cieszenie się ich wyjątkowym działaniem jest wiele. Spraye do pomieszczeń oferują szybki i łatwy sposób na natychmiastowe rozprowadzenie zapachów.
W celu ciągłego stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i roboczych przez cały dzień zalecamy stosowanie mieszanki zapachowej w połączeniu z dyfuzorem zapachowym. Atrakcyjne dyfuzory zapachowe, takie jak nasz Aroma Dyfuzor Feel Happy lub nasza Fontanna Aromatyczna, niezawodnie rozprowadzają zapach w małych i dużych przestrzeniach. Zapachy odparowują wraz z wodą, oczyszczają powietrze w pomieszczeniu i tworzą przytulną, przyjazną atmosferę.
zauber der duefte jpg
ważne informacje
Jak wprowadzić zapachy do Twojej przestrzeni?
42002 Dyfuzor Traveller Dyfuzor Aroma 2
Dyfuzor Traveller
42001 Dyfuzor Petit Dyfuzor Aroma 2
Dyfuzor Petit
42020 Nebulizator Purist Dyfuzor Aroma 2
Nebulizator Purist
42030 Aroma Wentylator Flower Dyfuzor Aroma 1
Aroma Wentylator Flower
42003 Dyfuzor Woody Dyfuzor Aroma 2
Dyfuzor Woody
42008 Dyfuzor Feel Happy Dyfuzor Aroma 2
Dyfuzor Feel Happy
41005 Kamien Ceramiczny Simply Silent Dyfuzor Aroma 1
Kamień Termalny Simply Silent
60111 Kamien Ceramiczny Kwiat Lotosu Dyfuzor Ceramiczny 4
Kamień Zapachowy Kwiat Lotosu
60029 Mini Kamien Zapachowy Dyfuzor Ceramiczny 1
Mini Kamień Zapachowy
44505 Radosna Podroz Odswiezacz do Samochodu 1
Odświeżacz do Samochodu
Pobierz
katalog

ZAPACHY DLA DOBREGO SAMOPOCZUCIA

100% naturalne olejki eteryczne

Scroll to Top

-20%

Black Week

Od 23 do 30 listopada

Składając zamówienie wpisz kod: “blackweek