Nasi partnerzy

Od samego początku dążyliśmy do osobistego kontaktu z naszymi partnerami rolnymi na całym świecie, którzy dostarczają nam najwyższej jakości surowce, tworząc jednocześnie przejrzysty i uczciwy łańcuch dostaw. Etyczne praktyki biznesowe i współpraca z naszymi partnerami są integralną częścią filozofii naszej firmy. Wszystkie nasze relacje biznesowe oparte są na szacunku, uczciwości i zaufaniu.

anbaupartner wissen jpg

ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA WSZYSTKICH POZIOMACH

Zrównoważony rozwój oznacza dla nas branie odpowiedzialności na wszystkich poziomach: Zachowanie równowagi ekologicznej, zapewnienie sprawiedliwych warunków pracy i wkładanie energii w zaangażowanie społeczne. Jesteśmy przekonani, że tylko pozytywny duch wspólnoty – z naturą i ze sobą nawzajem – może przynieść długotrwałe efekty.
oekologisch gleichtgewicht logo jpg

RÓWNOWAGA EKOLOGICZNA

We współpracy z naszymi partnerami z gospodarstw rolnych o podobnych poglądach jesteśmy w stanie osiągnąć nasze wysokie standardy, aby używać tylko składników, które w pełni wspierają zdrowie i dobre samopoczucie, jak również równowagę ekologiczną naszej planety.
faires handeln logo jpg

fair trade

Etyczne praktyki biznesowe i współpraca z naszymi partnerami są integralną częścią filozofii naszej firmy. Większość olejków eterycznych i surowców roślinnych pozyskujemy bezpośrednio od producenta, tworząc przejrzysty i ekologiczny łańcuch dostaw. Ważne jest dla nas, aby budować długotrwałe relacje z wszystkimi naszymi producentami, rolnikami i spółdzielniami. Wszystkie nasze relacje biznesowe oparte są na szacunku, uczciwości i zaufaniu.
soziale projekte jpg

PROJEKTY SPOŁECZNE

Jesteśmy przekonani, że tylko pozytywny duch wspólnoty – z naturą i ze sobą nawzajem – może przynieść długotrwałe efekty. Dlatego zaangażowanie społeczne jest ważną częścią naszej pracy. Przez lata wspieraliśmy wiele inspirujących projektów, kontynuując nasz zaangażowany wkład w budowanie lepszego świata.
PRZEDSTAWIAMY NASZE​
PARTNERSKIE PLANTACJE​
Scroll to Top

-20%

Black Week

Od 23 do 30 listopada

Składając zamówienie wpisz kod: “blackweek